O nas

Nasze specjały

  • Przystawki

    Krewetki tygrysie smażone na maśle podlane białym winem (8szt.) 34 zł/PLN
  • Dania mięsne

    Pierś z kurczaka ze szparagami w szynce parmeńskiej z sosem śmietanowym, ryżem i sałatką 30 zł/PLN
  • Sałatki

    Sałata z kurczakiem - mix sałat, pierś z kurczaka. ogórek, pomidor 24 zł/PLN

Nasze zalety

DAWNY DOM ZDROJOWY Z XIX WIEKU

Lokalizacja Parku Jelitkowskiego jest przystankiem dla każdego mieszkańca Trójmiasta, zachęca do spacerów, a bliskość plaży i Morza Bałtyckiego sprawia, że miejsce jest odwiedzane również przez wielu turystów.

NOWE WNĘTRZE RESTAURACJI

Nasza restauracja przeszła gruntowny remont. Postanowiliśmy zmienić się abyście czuli się u nas jak w domu nie tylko ze względu na pyszne, jedzenie, ale też na klimat panujący w naszej restauracji.

IMPREZY TANECZNE

Dobra muzyka i profesjonalna obsługa sprawią, że chętnie tu powrócicie wraz z bliskimi. W sezonie letnim codziennie organizujemy imprezy taneczne przy muzyce, która zadowoli zarówno młodych jak i naszych dojrzałych gości.

MIEJSCE ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH

Rodzice po spacerze z dziećmi mogą u nas wypocząć, a pociechy znajdą wiele atrakcji na bezpiecznie usytuowanym placu zabaw dla małych dzieci przed naszym lokalem.

zapraszamy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz grup zorganizowanych. Parkowa to jedna z największych restauracji przy plaży Jelitkowo. Posiadamy 100 miejsc siedzących w restauracji, oraz w sezonie dodatkowo ponad 100 miejsc w ogródku piwnym znajdującym się przy fontannie, co nadaje naszemu miejscu niepowtarzalnej atmosfery, a klientom pozwala na delektowanie się smakiem potraw oraz regionalnym piwem przy muzyce i świeżą nadmorską bryzą.